Brak paliwa, rozładowany akumulator, kluczyki zatrzaśnięte w środku samochodu. To tylko niektóre problemy, z którymi może zetknąć się kierowca, a które potrafią znacznie uprzykrzyć mu życie. Pomocne w ich rozwiązaniu jest ubezpieczenie Assistance.

Bez względu na to, czy masz nowe czy stare mieszkanie, a może malutki albo bardzo duży dom z ogrodem, zadbaj o ubezpieczenie tej nieruchomości. W jakich sytuacjach sprawdzi się tego rodzaju rozwiązanie? Co wchodzi w zakres takiego ubezpieczenia?

Dobre ubezpieczenie turystyczne ma za zadanie zapewnić Ci spokojną i wygodną podróż, bez względu na to, dokąd jedziesz. Perspektywa zachorowania w czasie wakacji to nic zachęcającego. O ile zwykłe przeziębienie sprawi, że po prostu ominie Cię kilka atrakcji, poważniejsza choroba może oznaczać nieprzewidziane wydatki.

Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków - ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Ochroną objęte jest życie i zdrowie ubezpieczonego. Odszkodowanie wypłacane jest ubezpieczonemu lub uposażonemu (uprawnionej osobie) w sytuacji wystąpienia nieszczęśliwego wypadku, na skutek którego poszkodowany doznał uszczerbku na zdrowiu, rozstroju zdrowia lub zmarł.

NNW może występować jako samodzielna polisa lub dodatek do innego ubezpieczenia np. turystycznego lub komunikacyjnego.

Ubezpieczenie na życie to produkt, którego wykupienie nie jest twoim obowiązkiem. Jednak warto pomyśleć racjonalnie o przyszłości oraz bezpieczeństwie finansowym swoich najbliższych. Przysłowie mówi, że “przypadki chodzą po ludziach” i zgodnie z tym stwierdzeniem nie jesteś w stanie przewidzieć tego, co wydarzy się za chwilę.

Ubezpieczenie OC to ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Jak wskazuje sama nazwa, będziemy mieli z nim do czynienia w sytuacjach, w których staliśmy się sprawcą zdarzenia wywołującego szkodę innej osobie. Szkoda taka może przy tym obejmować mienie jak i zdrowie konkretnego człowieka. W praktyce będzie chodziło głównie o zalane mieszkanie sąsiada, uszkodzenie jego ogrodzenia, zniszczenie towarów w sklepie, wybicie szyby przez dziecko (w takiej sytuacji odpowiadają oczywiście rodzice malucha)

Dzięki prywatnej opiece zapewnisz sobie i bliskim dostęp do placówek medycznych, specjalistów na terenie całego kraju

W ramach pakietów medycznych zapewniamy Ci bezgotówkowy dostęp do lekarzy specjalistów i badań diagnostycznych w prywatnych placówkach medycznych na terenie całej Polski.

Zabezpieczenie finansowe przeznaczona dla przedsiębiorcy i osoby wykonujące wolne zawody (architekci, inżynierowie budownictwa, biegli rewidenci, księgowi, doradcy podatkowi, rzecznicy patentowi, adwokaci, radcowie prawni, komornicy, pielęgniarki i położne, kierowcy, rzemieślnicy, aptekarze, marynarze), osoby zatrudnione na etacie o wysokich bieżących zobowiązaniach finansowych (np. kredytobiorcy)

Plany systematycznego oszczędzania to sposób na gromadzenie pieniędzy na dowolny cel taki jak : finansowanie studiów dla dziecka , zebranie kapitału na opłacenie uroczystości weselnych , wsparcie dziecka w zakupie pierwszego samodzielnego mieszkania czy też zgromadzenie pieniędzy na wymarzona podróż lub realizację swoich marzeń.

W czasach niepewności, rosnącej inflacji, masowego dodruku pieniadza papierowego, który nie ma w niczym pokrycia, coraz częściej zastanawiamy się jak bezpiecznie ulokować nasz kapitał a także o ochronie tego co udało nam się zgromadzić w postaci majątku.

W obecnych czasach kiedy mamy szerokie mozliwosci inwestycyjne w różnorodne formy oszczędzania i pomnażania pieniędzy, zazwyczaj skupiamy się głównie na ofercie, jaką przedstawiają nam banki.

Ubezpieczenie rolnika jest kierowane do osób fizycznych (rolników), posiadających gospodarstwo rolne.

W skład pakietu mogą wejść:

  • obowiązkowe ubezpieczenie budynków w gospodarstwie rolnym gwarantujące wypłatę,
  • świadczenia za szkody powstałe na skutek zdarzeń losowych tj. ognia, huraganu, gradu, uderzenia pioruna oraz innych żywiołów,