Plany systematycznego oszczędzania to sposób na gromadzenie pieniędzy na dowolny cel taki jak : finansowanie studiów dla dziecka , zebranie kapitału na opłacenie uroczystości weselnych , wsparcie dziecka w zakupie pierwszego samodzielnego mieszkania czy też zgromadzenie pieniędzy na wymarzona podróż lub realizację swoich marzeń.

Oferujemy nowoczesne rozwiązanie dające możliwość regularnego odkładania środków  w gotowe programy dostosowane do indywidualnych oczekiwań klientów.

Indywidualne Konto Emerytalne – IKE to szansa na dodatkowy kapitał na Twoją emeryturę i  skorzystanie z ulgi podatkowej. Możesz wpłacać samodzielnie kiedy chcesz . Pieniądze z IKE wypłacisz bez „podatku Belki”, gdy ukończysz 60. r. ż. (lub 55. i osiągniesz prawa emerytalne).

Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego- IKZE Pewny sposób oszczędzania na przyszłość. Co roku możesz skorzystać z ulgi podatkowej – w roku 2020 nawet do 2 007 zł.
Pieniądze na IKZE wpłacasz kiedy chcesz. Aby uzyskać ulgę podatkową w roku, w którym wpłacasz na IKZE, musisz też wykazać dochód do opodatkowania.